Dr. Nemény András

Az országos tanulmányi versenyek díjazottjait köszöntötték

Elismeréseket vehettek át a diákok és felkészítő tanáraik a városházán.

A 2021-2022-es tanévben, az országos tanulmányi versenyeken kimagasló eredményt elért tanulókat és az őket felkészítő szaktanárokat jutalmazta dr. Nemény András, Szombathely MJV polgármestere és Putz Attila, a Kulturális, Oktatási és Civil Bizottság elnöke a Városháza házasságkötő termében. Az ünnepi eseményen részt vett többek között Rettegi Attila, a Vas Megyei Szakképzési Centrum főigazgatója, Szentgyörgyvári Róbert, a Vas Megyei Szakképzési Centrum kancellárja és Fodor István, a Szombathelyi Tankerületi Központ igazgatója, valamint a díjazottak hozzátartozói is.

 

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumból elismerésben részesült:

Andor Sára Ágnes az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen történelem tantárgyból elért 1. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Dr. Vígh Kálmán PhD.

Tresztián Márk Viktor az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen biológia II. kategóriában elért 3. helyezéséért.
Felkészítő tanárai: Baranyai József és Szabó Bence Farkas

A Szombathelyi Nagy Lajos Gimnáziumból elismerésben részesült:

Kalocsai Zoltán az Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenyén elért 2. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Simonné Baranyai Zsuzsanna

A Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskolából elismerésben részesütek:

Paksi Liza és Hajba Noémi a 12. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Versenyen elért 2. helyezésükért
Felkészítő tanáruk: Brandiszné Szép Emőke

Horváth Dóra és Weiglein Ágnes Kata a 12. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Versenyen elért 3. helyezésükért   
A tanulók felkészítő tanára: Radványiné Novák Judit

A XI. Országos Czidra László Furulyaversenyen elért 1. helyezéséért Péhm Gellért, 3. helyezéséért Bende Johanna Mira.
Felkészítő tanárok: Németh Kornél, Bende Gabriella és Mészárosné Lengyel Szabina

A Szombathelyi Művészeti Szakgimnázum és Technikumból elismerésben részesült:

Szabó Natália a IV. Országos Festészetversenyen elért 3. helyezéséért  
Felkészítő tanárai: Kiss Ágnes Katinka és Szántó István 

a 24. Országos Mintázásversenyen elért 2. helyezéséért Valc Fanni, 3. helyezéséért Daragó Zsófia.
Felkészítő tanáraik: Somogyi Tamás, Koller László, Veres Márton Vitéz, Sziebert-Tóth Judit és Varga Eszter

Tóth Domonkos a 4. Országos Dittrich Tibor Klarinétverseny 1. helyezéséért és a 16. Országos Klarinétverseny 3. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Kerti Áron

Körmendy Zsombor az Országos Vándor-Révész Karvezetőversenyen elért 3. helyezéséért.
Felkészítő tanárai: Szabó Mónika és Paulik Ákos 

A Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskolából elismerésben részesült:

Kovács Kata a Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Versenyen elért 1. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Molnár Tamás

A Kisalföld Agrár Szakképzési Centrum Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumból elismerésben részesült:

Glaser Ferenc az Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenyén földmérés ismeretek kategóriában elért 3. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Szabó Tibor András

A Szakma Kiváló tanulója Verseny Édesipari termékgyártó szakmában szerzett 2. helyezéséért Pataki Regina Georgina, 3. helyezéséért Söjtöri Henrietta.
Felkészítő tanáruk: Szalai Zoltán

Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Földmérő, földügyi és térinformatikai technikus szakmában elért 1. helyezéséért Kurucz Marcell, 2. helyezéséért Kapcsándy Richárd, 3. helyezéséért Fekete Dániel.
Felkészítő tanáruk: Varga Róbert

A Kisalföld Agrár Szakképzési Centrum Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumból elismerésben részesültek:

Tóth Krisztián az Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenyén Kertészeti és Parképítési ismeretekből elért 3. helyezéséért.

Fodor Rebeka az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen a Parképítő és fenntartó technikus tantárgyból elért 3. helyezéséért.

A Savaria Parcum versenyen elért 2. helyezésükért Pintér Gergő és Schnitzer Tamás, 3. helyezésükért Marton Zoltán és Ruisz Artúr.

Bokor Péter és Hutter Péter az EUROSkills Graz 2021- kertépítő versenyen elért 1. helyért, a nemzet legjobbja díjért.

Felkészítő tanáraik: Hende Tamás, Pintér Gábor és Soós Péter

Jánosi Johanna a Savaria Floriadae Nemzetközi Virágkötészeti Versenyen a kézben kötött csokor és „virágszőnyeg” kategóriában elért 3. helyezéséért.

Francsics Fruzsina az Országos Szakmai Tanulmányi versenyen a Virágkötő és virágkereskedő tárgyból elért 3. helyezéséért.

Felkészítő tanárok: Botos Andrea, Dr. Danka Lajos, Seres Györgyi, Vinczéné Havasi Csilla.

A Vas Megyei Szakképzési Centrum Gépipari és Informatikai Technikumból elismerésben részesült:

Kovács Áron Miklós az Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenyén gépgyártás-technológiai ismeretek tárgyból elért 1. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Bolla József

A Vas Megyei Szakképzési Centrum Hefele Menyhért Szakképző Iskolából elismerésben részesült:

Gruber Bence az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen ács szakmában elért 3. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Kálmán Éva, Horváth János

A Vas Megyei Szakképzési Centrum Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikumból elismerésben részesült:

Az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen irodai titkár kategóriában elért 2. helyezéséért Fejes Laura, 3. helyezéséért Gemeiner Lili.

Fejes Johanna Szilvia az Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenyén irodai ügyviteli ismeretek szakon elért 3. helyezéséért.

Felkészítő tanárok: Nagyné Giczi Éva Mária, Koncz Ágnes, Pados-Péter Mária, Varga Tibor József, Hollósi András

Zsigrai Hanna az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen pénzügyi-számviteli ügyintéző kategóriában elért 1. helyezéséért.
Felkészítő tanárai: Takács Tamás, Károlyiné Sebestyén Éva, Unger Józsefné, Mercs Árpád Flóriánné, Kálovics György

A Vas Megyei Szakképzési Centrum Kereskedelmi és Vendéglátó Technikumból elismerésben részesült:

Csordás Adrienn az Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenyén turisztikai ismeretek kategóriában elért 3. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Pulay Tünde    
     
A Vas Megyei Szakképzési Centrum Puskás Tivadar Szakképző Iskola és Kollégiumból elismerésben részesült:

Az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen automatikai technikus kategóriában elért 2. helyezéséért Kopácsi Martin, 3. helyezéséért Erős Máté.
Felkészítő tanáraik: Hegedüs Sándor, Horváth Szabolcs, Dr. Nemes József, Tatai Tamás 

A Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégiumból elismerésben részesültek:

Fuisz Antónia az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen logisztikai technikus, logisztikai és szállítmányozási szakmairány kategóriában elért 3. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Szeidel Julianna

Gotthárd Roland az Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenyén rendészeti és közszolgálati ismeretek tantárgyból elért 1. helyezéséért, valamint az Országos Középiskolai Rendészeti Egyéni Versenyen elért 1. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Saly Gábor

Varga Bendegúz az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen autóelektronikai műszerész kategóriában elért 2. helyezéséért.

Németh Patrik az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen gépjármű mechatronikai technikus kategóriában elért 3. helyezéséért.

Felkészítő tanáraik: Sümegi Tamás, Haklits Tamás

Fotó: Bonyhádi Zoltán


Galéria (94 db)

További hírek (10 db)

Programok

Mozi: CSILLAG SZÜLETIK

Helyszín: Emlékmű , Szombathely, Emlékmű út 1.
Időpont: 2022 Július 22. (Péntek) 21:00

Viktória FC nyári labdarúgó tábora (Gyerekeknek)

Illés Sportakadémia, Szombathely, Szarka Zoltán utca 3.
2022 Július 04. (Hétfő) 09:00

Még több Gyerekeknek ...
Zanox – Kockázatok és mellékhatások (16) (Mozi)

AGORA - Savaria Filmszínház, Szombathely, Mártírok tere 1.
2022 Július 04. (Hétfő) 14:00

Még több Mozi ...

Szombathelypont.hu mobilalkalmazás Androidra és IOS-re

Kövessen minket Facebookon is Felhívások Értesítések
Adatok betöltése, kérem várjon...